yangin-egitim-ve-tatbikati

YANGIN EĞİTİMİ VE TATBİKATI

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereği her yıl işletme personeline yangın eğitimi aldırma ve acil durum tatbikatı yaptırma zorunluluğu vardır.

Baran OSGB bünyesinde çalışan yangın eğitmenimiz hazırlanan acil durum eylem planının uygulama adımlarının düzenli olarak takip edilebilmesi ve uygulanabilirliğinden emin olmak için işyerlerinde yılda en az bir defa olmak üzere tatbikat yapılır, denetlenir ve gözden geçirilerek gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetler yapılır.

Baran OSGB olarak önceliğimiz insandır. Hizmet verdiğimiz işyerleri Baran OSGB ilkelerinde tam bir güç birliği oluşturarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekteyiz. İnsan sağlığı her türlü maddi kaynaktan daha önemlidir.

Yangın hem insan sağlığına hem de işyerlerinin maddi kaynaklarına ciddi bir risk olarak algılayabiliriz. Bünyemizdeki İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerimiz yangın riskini en aza indirerek ve eğitimler ile takviye ederek sizleri daha güvenli çalışma ortamları ile buluşturmaktadır.

Yangın biliyoruz ki işletmelerin en çok çekindiği acil durumlardan bir tanesidir. Baran OSGB olarak bizler hizmet verdiğimiz firmalarımıza periyodik olarak yangın eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca yılda bir yinelenmesi gereken söndürme ve tahliye tatbikatı ile işletmelerimize tam bir yangın güvenliği sistemi kurmaktayız.

Unutmayalım ki büyük düşler küçük kıvılcımlar ile kül olabilir! Ancak büyük düşünceler ile de yanardağlar buz olabilir.

Henüz personelinize Yangın Eğitimi verilmediyse, eksikse ya da yenilenmesi gerekiyorsa, hemen bize ulaşın en kısa sürede Baran OSGB olarak yetkili uzman kadromuzla çalışanlarınıza gerekli eğitimleri verelim ve belgelendirelim. Yangın Eğitimi Hizmeti ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.